Předkové v Rusku

Před několika lety jsem se začala zajímat o historii své rodiny a pustila se do sestavování rodokmenu. Něco takového není snadná práce, ale je nesmírně zajímavé zjišťovat, kdo byli vaši předkové a jakými směry se ubíraly jejich životy. Často tak lépe pochopíte i sami sebe. Ke svému překvapení jsem zjistila, že mé kořeny nejsou v České republice, ale že mi v žilách koluje ruská krev. Abych se dozvěděla více, bylo nutné vyřídit si ruské vízum a hledat další informace přímo na místě.

Na to, abych se zavřela do archivu a hledala patinou minulosti pokryté informace, jsem byla dobrá vždycky. O to horší je pro mě však zařizování praktických záležitostí jako právě například již zmíněného víza. Rozhodla jsem se tedy být k sobě upřímná a řekla si, že bude lepší, když se obrátím na agenturu. Kdybych si vyřizovala vízum sama, stálo by mě to akorát spoustu času, nervů a také peníze vynaložené na cesty na konzulát.

Měla jsem štěstí, protože ve městě, ve kterém žiji, jedna taková společnost sídlí. Funguje na trhu už mnoho let a má tudíž bohaté zkušenosti. Nenabízí navíc pouze ruská víza, ale širokou škálu služeb se zaměřením na Rusko. Tuto firmu můžu s klidným svědomím všem vřele doporučit. Své vízum si jednoduše nadefinujete tak, aby vyhovovalo přesně vašim potřebám. V případě jakýchkoliv nejasností stačí pouze vytočit telefonní číslo a hlas na druhé straně vám vše důkladně vysvětlí.

Vízum do Ruska jsem měla vyřízené v opravdu neuvěřitelně krátké době, mohla jsem se tedy okamžitě vydat na cestu do země mých předků. Vízum do Ruska jsem měla vyřízené v opravdu neuvěřitelně krátké době, mohla jsem se tedy okamžitě vydat na cestu do země mých předků. Vízum do Ruska jsem měla vyřízené v opravdu neuvěřitelně krátké době, mohla jsem se tedy okamžitě vydat na cestu do země mých předků. Tato cesta byla opravdu vzrušující a já měla pocit, že jako slavný objevitel odhalující pradávná tajemství. Podařilo se mi zjistit spoustu velmi zajímavých informací, ale to by už bylo na delší povídání. Tak třeba někdy příště.