Vízum do Ruska

  1. Česká republika má stále s Ruskou federací vízový styk. Pokud se tedy chystáte na výlet do Ruska, budete potřebovat vyřídit vízum. Toto vízum se uděluje na maximální délku pobytu 30 dní. Tento druh víza do Ruska se využívá pro všechny druhy krátkodobých pobytů na území RF.

K vyřízení na konzulátu Ruské federace budete potřebovat: zvací dopis/Voucher, cestovní pas, kopii pasu, vyplněný formulář, fotografii, kopii cestovního pojištění.

Pokud nemáte zvací dopis nebo je pro vás složité si jej obstarat, můžeme vám vystavit turistický voucher za 690Kč.

  1. Dále se jezdí do Ruska na služební cesty. Při této cestě záleží, jak dlouho nebo kolikrát plánujete cestu do Ruska během daného období. Lze získat vízum na 3 měsíce, 6 měsíců nebo 12 měsíců, všechna s několika vstupy během daného období.

K vyřízení na konzulátu Ruské federace budete potřebovat: zvací dopis, cestovní pas, kopii pasu, vyplněný formulář, fotografii, kopii cestovního pojištění.

Zvací dopis můžete obdržet od firmy z Ruska, která vás zve, nebo vám můžeme zajistit my za tyto ceny:

Pozvání na 3 měsíce s 1 vstupem – 2.290,-Kč (hotové za 7pracovních dnů)

Pozvání na 3 měsíce s 2 vstupy – 2.590,-Kč (hotové za 7pracovních dnů)

Pozvání na 3 měsíce s více vstupy – 2.090,-Kč (hotové za 30 pracovních dnů)

Pozvání na 3 měsíce s více vstupy – 2.990,-Kč (hotové za 15 pracovních dnů)

Pozvání na 6 měsíců s více vstupy – 2.450,-Kč (hotové za 30 pracovních dnů)

Pozvání na 6 měsíců s více vstupy – 3.350,-Kč (hotové za 15 pracovních dnů)

Pozvání na 12 měsíců s více vstupy – 2.990,-Kč (hotové za 30 pracovních dnů)

Pozvání na 12 měsíců s více vstupy – 3.890,-Kč (hotové za 15 pracovních dnů)

Cena vyřízení víza na ruském konzulátu je pro všechny druhy víza stejná a to 990Kč (vyřízení za 7-10pracovních dnů), nebo 1.980Kč (vyřízení za 4 pracovní dny).

Nabízíme zprostředkování víza na konzulátu naší společností za 450Kč.

Vízum do Ruska

5.4.2013

Máte-li v plánu udělat si výlet do Ruské federace, měli byste mít na paměti, že k vašim cestám budete také ještě potřebovat vízum do Ruska.

Abychom Vám usnadnili cestu k vašemu vízu do Ruska, shrneme tady, co a jak je potřeba zařídit a kam se obrátit v případě dotazu. Bude řeč o tom, jak si vyřídit TURISTICKÉ vízum do Ruska.

Vízum do Ruska je dokumentem a zároveň potvrzením o povolení pobytu na území Ruska, které budete dotázáni předložit při překračování hranic či při odletu na letišti.

Prvním krokem k vyřízení víza do Ruska je návštěva ruského konzulátu v ČR, který najdete v Praze, Brně nebo Karlových Varech. Ovšem tady ještě nekončíme. Platný cestovní pas, jehož platnost je dále ještě 6 měsíců po návratu z vaší návštěvy Ruska, 2 fotografie, potvrzení o cestovním pojištění a také potvrzení o zamluvení pobytu v hotelu, jež je zasíláno buďto přímo hotelem nebo cestovní kanceláří, která vám dovolenou v Rusku zajišťuje.

Vízum do Ruska a jeho vyhotovení stojí 990 Kč, v časových nesnázích lze požádat o vízum rychlejší, které je ale ovšem dražší, za takovéto vízum zaplatíte 1980 Kč.

Peníze, ztráta času, byrokracie- hrozná kombinace, které se lze snadno zbavit a hodit tyto starosti na osoby a firmy, jež se přímo vyřizováním víz do Ruska zabývají. Cesta k nim je jednoduchá.

Jelikož žijeme v 21. Století, zapnete internet a zadáte do vyhledávače. Vyjede Vám seznam firem a je jenom na Vás, kterou zvolíte. Následující kroky jsou již jednoduché, většinou dobře popsané a rychlé. Jde o to vyplnit online formulář s vašimi údaji, jež jsou pro vízum do Ruska potřebné, odeslat tyto údaje a čekat na jejich zprostředkování. Mimo osobních údajů po Vás budou také vyžadovány 2 fotografie a v případě, nemáte-li zařízeno cestovní pojištění, tak vyplnit údaje příslušné ještě k pojištění.

Máte-li tohle všechno za sebou, stačí Vám jen vybrat místo, pro vaši dovolenou či návštěvu a začít balit kufry. Z vlastní zkušenosti doporučuji naučit či zopakovat pár základních ruských frází a vzít kapesní slovník.